Rabobank’ta Çalışmak

Rabobank olarak bizler, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla uzun süreli ilişkiler kuran, kendimizi müşterilerine yakın, onlar için değer oluşturan ve sunan finansal ortak olarak konumlandırmaktayız. Kültürümüzü işbirliği ve ekip çalışmasına dayandırarak, çalışanlarımız ile Bankamız arasında sürdürülebilir ilişkiler geliştirmeyi, en önemli sorumluluklarımız arasında kabul etmekteyiz.

Rabobank’ı diğer bankalardan farklı kılan; sunduğumuz ürünler ya da hizmetlerden öte, faaliyetlerimizi uygulama biçimimizdir. Yaptığımız her işin merkezine saygı, dürüstlük, profesyonellik ve sürdürülebilirliği koyarak, tüm çalışmalarımızı bu dört değer doğrultusunda sürdürürüz. Bunların yanı sıra “dâhil olma”, “öncülük etme” ve “yakın olma” marka değerleri, Rabobank kültürünün DNA’sını oluşturur.

Rabobank, rekabetçi ücret politikası ve yan hak uygulamaları ile yüksek kaliteli çalışan profili tarafından tercih edilmektedir. Uygun yedekleme planlaması, eğitim olanakları, kariyer planlama programları ve İnsan Kaynakları bölümünün açık iletişim yaklaşımıyla, tüm çalışanlarına eşit fırsatlar sunar.

Takımımıza Katılmak İster misiniz?

Rabobank ailesinin bir parçası olmak isterseniz, özgeçmişinizi ik@rabobank.com adresine iletebilirsiniz.