Kurumsal Bankacılık


Gıda ve tarım sektörleri tedarik zincirinde faaliyet gösteren büyük ölçekli, kurumsal firmaları finanse etmek amacıyla Türkiye’de faaliyet gösteren Rabobank Türkiye, tarım ve ticaret sektöründe piyasa uzmanı olan deneyimli bankacılar ile müşterilerine hizmet verir. Uluslararası hizmet ağı ve zengin küresel kaynaklarıyla, müşterilerini ülke ve dünya genelindeki gelişmeler hakkında bilgilendirerek destekler.


Rabobank Türkiye, dünya genelinde gıda ve tarıma bağlı sektörlerle ilgili bilgi birikimi, deneyimi, operasyon modeli ve uzman ürün çeşitliliği ile sahip olduğu rekabet avantajını müşterilerinin lehine kullanır. Rekabette üstünlük sağlamaya ihtiyaç duyan müşterilerine; tarım ve ekonominin hızla değişen şartlarında; bilgi, rehberlik ve kişiye özel hizmet sunarak, uzun süreli ilişkiler oluşturmayı hedefler.

Kuruluş çalışmalarını 2014 yılı son çeyreğinde tamamlayan Rabobank Türkiye; kurumsal bankacılık ürünlerini müşteri odaklı bakış açısıyla sunmaya ve ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.


Ticari Çözümler

Rabobank Türkiye, geniş entegre sınır ötesi ticaret yönetimi çözümleri yelpazesiyle uluslararası tedarik zincirlerinizin yönetimini geliştirmek için size yardımcı olur.

Devamını Oku